Motorizované kluzáky

Náš hlavní výrobní program je tvořen ultralehkými kompozitovými motorizovanými kluzáky. V současné době vyrábíme následující typy:

TST-10M Atlas
jednomístný kluzák se zatažitelným motorem
TST-10MB Atlas
jednomístný kluzák se zatažitelným motorem a zatažitelným podvozkem
TST-13 Junior
jednomístný kluzák s motorem umístěným v přídi a s pevným trojkolým podvozkem
TST-14M Bonus
dvoumístný kluzák se zatažitelným motorem

kluzáky

Naše kluzáky dodáváme i ve verzi bez motoru, připravené na pozdější motorizaci. Zákazník tak za velmi zajímavou cenu získá kvalitní nový kluzák, který si může kdykoli později nechat vybavit motorem:

TST-10 Atlas
jednomístný kluzák
TST-14 Bonus
dvoumístný kluzák

ostatní služby

Přístroje

Přístrojové vybavení našich letadel je plně volitelné. Úzce spolupracujeme s výrobci nebo dodavateli všech typů avioniky i dalších typů přístrojové výbavy. Zákazník si sestavuje svoji palubní desku i další vybavení v rámci objednávky nebo i v průběhu výroby. Přístroje, objednané nejpozději 2 měsíce před termínem dodávky letadla, zabudujeme, oživíme a otestujeme. Seznam a detailní informace o avionice a dalším možném vybavení naleznete zde...

 

Doplňky

K námi vyrobeným letadlům nabízíme celou řadu volitelných doplňků, jako jsou krycí potahy kabiny, křídel a trupu, transportní podocasenka a podobně.
Seznam a detailní informace naleznete zde...

 

Transportní vozy

Pomůžeme Vám zajistit transportní přívěs pro Vaše letadlo - více informací naleznete na avionic.pl

 

Plexiprogram

Samostatným oborem naší výroby jsou produkty průhledného z plexiskla. Máme pece a přípravky na větší výrobky, jako jsou například překryty kabin kluzáků a ultralehkých letadel, i na menší komponenty, což jsou například různé sportovní doplňky. Používáme technologické postupy, zajišťující nezkreslený pohled přes zakřivený tvar plexisklového výrobku. V případě potřeby vyrobíme i formu (kopyto).
Detailní informace naleznete zde...

Test And Fly © Copyright | supported by PoWeR - cd